Şırnak Valiliği 05.03.2020

0 21

İl Özel İdaresi Genel Meclisi AK Parti Grubu Vali Ali Hamza Pehlivan’a Ziyarette Bulundu

AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ve İl Genel Meclis Üyeleri Salih Ertaş, Remzi Bilir, İhsan Gök, Hasan Altürk, Şükrü Kayran, Adil Ceviz, İsmet Ötez, Abdurrahim Karatay Valimiz Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti.
Yapılan görüşmede İl Özel İdaresi bünyesinde yerine getirilen, planlanan çalışma ve faaliyetler hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu. Gündem hakkında da istişarelerde bulunulan görüşmede İl Genel Meclis Üyeleri, Devletimizin İdlib’de verdiği mücadelede Mehmetçiğimizin yanında olduklarını ve bu konuda kendilerine düşen ne varsa yapmak istediklerini belirterek Vali Pehlivan’a Türk Bayrağı takdim ettiler.

Vali Ali Hamza Pehlivan Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Daire Başkanı Murat Türkyılmaz ile Görüştü

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Daire Başkanı Murat Türkyılmaz Şırnak İl Sağlık Müdürü Dr İsmail Başıbüyük ile birlikte Valimiz Ali Hamza Pehlivan’a ziyarette bulundu.
Valilik makamında gerçekleşen görüşmede Habur Gümrük Kapısında alınan önlemler başta olmak üzere sağlık hizmetlerine ilişkin çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulundu.

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Heyeti Vali Ali Hamza Pehlivan’ı Ziyaret Etti

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları(ESO)Birliği Başkanı Heşar Haşimoğlu,ESO Başkanı Cemal Yatman, Birlik üyeleri Ayten Akgül, Muhittin Caner, Naif Çalışkan, Nuri Aykan, Kamil Bozkurt, Ümit Tan, Havzullah Memduhoğlu Valimiz Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti.
Yapılan görüşmede birliğin genel durumu, çalışmaları ve esnaflarımızın sorun ve talepleri hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişlerinde bulunuldu.

Yorumlar
Loading...